Slabší chvilka (7.5.2015)

Každému člověku se občas stane, že má nějakou tu slabší chvilku a udělá nějakou blbost. Ani Jiřík není vyjímkou 🙂 Přihlásil se na akci s názvem „Běh pro úsměv“. To by ještě nebylo nic hroznýho. Uběhnout pár metrů snad dokáže. Jenomže těch metrů je 5 000 m 😀 Ano, je to napsaný správně. Pětka a tři nuly za ní. To, že to bylo neuvážený rozhodnutí, mu došlo až o pár hodin déle, když mu byla položena otázka: „Jak chceš uběhnout 5 km? :-O“. Na to v době přihlášení na akci nějak nemyslel. Tohle je něco, co se samo neudělá, ale štěstí přeje připraveným. Běh pro úsměv se koná 23.5.2015 a to znamená ještě necelý 3 týdny na nějakou tu přípravu.

V pondělí (4.5.2015) se uskutečnil první, pseudo trénikový běh. Po cca 100m nastal okamžik, kdy Jiřík přestával cítit nohy a začal si řikat: „Ty jseš vůl. Ty jseš takovej vůl, že to ani neni možný“. Po cca 500m se sám, osobně povýšil na debila :-D. Ale neni boje beze ztrát. Nevzdal to a uběhnul asi 3,24 km (podle runtastic) za 22:54 min. Samozřejmě kousek (cca 0,5 km) šel. Tímhle stylem těch 5 km bude zdolávat celej den.

V úterý (5.5.2015) nastal pokus číslo dvě. Jiřík opět vyběhnul na stejnou trasu, jako o den dříve, ale po cca 1 km se začala ozývat bouřka. Nezbylo mu nic jiného, než trasu zkrátit. Domu přiběhnul těsně před tím, než začalo pršet. Na telefonu to ukazovalo 2,18 km za 13:34 min.

Ve středu běhat nebyl, protože ho boleli nohy, jako kr*va a taky pršelo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + 20 =