Den 1. (10.3.2016) – příprava na Běh pro úsměv

I tento rok měl Jiřík slabší chvilku a udělal tu samou blbost, jako loni. Dlouho o tom přemýšlel a moc se mu nechtělo, ale nakonec se přihlásil na akci s názvem Běh pro úsměv, což je docela příhodný název. Po běhu se dlouho smát nebude. Jeho úsměv bude sražen do kolen, bezohledně pošlapán ostatními běžci a bude trvat několik dní, možná týdnů, než se z toho sesbírá, aby znovu fungoval, tak jako dřív.

Dneska Jiříkovi přišla sexy ledvinka na jeho obří telefon (nemohl sehnat sportovní pouzdro na ruku – asi tak velký nevyráběj 🙂 ) a jeho příprava na již zmíněnou událost mohla začít. Minulý rok svoje výkony zaznamenával pomocí aplikace Runtastic, ale letos se rozhodl pro Endomondo (má plugin pro WP 🙂 ).

Dnešní první běh začal tím, že došel na místo výběhu. Nejdřív běžel z kopce. To bylo OK. Když se dole otočil a zákonitě se rozeběhl do kopce, zjistil, že tímto stylem bude za chvíli KO :-D. Ještě jednou si to seběhnul dolu a pak z5 nahoru. Tahle aktivita trvala přes 17 minut a Jiřík měl za sebou úctyhodných 2,4 km. Protože se po asi 9 měsících výmluv a přemlouvání rozhodl něco dělat, je s tímto výkonem docela spokojen 🙂 Věří, že při dodržování nějakýho plánu, který si stanoví, se jeho výsledky budou zlepšovat 🙂 A z toho dnešního rozhýbání střev dostal sr*čku 😀

 

powered by EndomondoWPlogo